Już od września ruszamy z cyklem o copywritingu!


Zapraszamy przedsiębiorcze mamy na kolejne spotkania w ramach cyklu Starter dla mam!

We wrześniu i październiku porozmawiamy o pracy jako copywriter.  

Szykujcie się na webinary w tematach:

  • 07.09.2021 /16:00-18:00/ Jak zacząć zarabiać na pisaniu, nawet bez doświadczenia /Prowadząca: Magdalena Więckowska, magdapisze.pl ZAPISY
  • 14.09.2021 /16:00-18:00/ Co należy wiedzieć przyjmując zlecenie i na co uważać w relacjach z klientami /Prowadząca: Angelika Walkowiak, copyczewska.pl ZAPISY
  • 28.09.2021 /16:00-18:00/ Jak pisać skutecznie i przystępnie dla odbiorcy /Prowadząca: Aleksandra Makulska, aleksandramakulska.pl ZAPISY
  • 05.010.2021 /16:00-18:00/ Copywriting a SEO, czyli jak pisać teksty przyjazne wyszukiwarkom / Prowadząca: Katarzyna Grzech, katsin.pl ZAPISY

Spotkania są bezpłatne. Projekt „Starter dla mam – zarabiaj w sieci” został sfinansowany ze środków Gminy Miasta Gdańsk.


Jak zacząć zarabiać na pisaniu, nawet bez doświadczenia – historia prawdziwa

Chcesz zarabiać na pisaniu, ale martwi Cię, że nie masz doświadczenia? Nie wiesz od czego zacząć i na co zwrócić uwagę? Spokojnie, wszystkiego dowiesz się na naszym spotkaniu! Opowiem Ci czym dokładnie zajmuje się copywriter, jakie masz możliwości i jak przygotować profesjonalne portfolio. Podpowiem, jak rozwinąć warsztat, gdzie szukać pierwszych zleceń, a także odpowiem na nurtujące Cię pytania. Zobaczysz, że strach ma tylko wielkie oczy!

Prowadząca: Magdalena Więckowska

Przygodę z marketingiem rozpoczęłam w 2011 roku. Przez 8 lat pracowałam w warszawskich korporacjach, planując działania w Internecie dla takich klientów, jak: Unilever, Coca-Cola i Teva. Od ponad 2 lat prowadzę własną firmę – jestem copywriterką, specjalistką od digitalu, doradcą kobiecych biznesów i blogerką. Edukuję, szkolę, wspieram i pomagam rozwinąć skrzydła. Prywatnie jestem mamą dwóch małych dziewczynek oraz pasjonatką psychologii.


Co należy wiedzieć przyjmując zlecenie i na co uważać w relacjach z klientami

Zawód copywritera to nie tylko pisanie tekstów. Ogromną – a może nawet kluczową – rolę odgrywają tutaj kontakty z klientami. Podczas szkolenia podam przepis na skuteczną współpracę – tak, żebyś do komputera siadała z przyjemnością, nie z przymusu. Powiem też, na co uważać, przyjmując zlecenie i kiedy podczas rozmowy z potencjalnym klientem powinna Ci się zapalić w głowie czerwona lampka.

Prowadząca: Angelika Walkowiak

Prowadzę stronę www.copyczewska.pl, jestem copywriterką z kilkuletnim stażem oraz autorką e-booka i kursów online. Przy promocji i marketingu pracuję nie tylko dla siebie, ale również dla klientów, którzy osiągają nawet kilkaset tysięcy złotych przychodu ze sprzedaży jednego produktu. Uczę tego, jak z sukcesem pracować w zawodzie copywritera. Wielu moich absolwentów już prężnie działa w tej branży i każdego miesiąca zwiększa swoje zyski.


Jak pisać skutecznie i przystępnie dla odbiorcy

Spotkanie zostało przygotowane dla kobiet, które chcą pisać i publikować swoje teksty na blogach i w mediach społecznościowych, planują ruszyć ze sprzedażą swoich produktów w sieci albo myślą o pracy jako copywriterki. W trakcie webinaru dowiesz się m.in. jak pisać, żeby pobudzić wyobraźnię i zmysły odbiorców, czym różni się pisanie online od pisania powieści oraz jak zaprojektować przejrzysty i estetyczny tekst na stronę internetową.

Prowadząca: Aleksandra Makulska

Jestem copywriterką i autorką tekstów podróżniczych, prowadzę kursy i warsztaty kreatywnego pisania online. Pomagam małym firmom stawiać pierwsze kroki w sieci, piszę teksty na strony internetowe i do gazet. Kocham psy, leśne wędrówki i pisanie.


Copywriting a SEO, czyli jak pisać teksty przyjazne wyszukiwarkom

Podczas webinaru opowiem Ci o tym, dlaczego SEO jest nieodłącznym elementem pracy każdej osoby, która tworzy treści na strony internetowe i blogi. Dowiesz się, czym jest pozycjonowanie i dlaczego jest ważne dla Twoich klientów. Poznasz zasady projektowania SEO tekstów. Nauczysz się rozróżniać rodzaje fraz kluczowych oraz otrzymasz ode mnie zestaw przydatnych narzędzi, które ułatwiają Ci ich dobór. Copywriting SEO tylko pozornie jest tematem trudnym. Podczas webinaru wszystkie zasady przedstawię Ci w bardzo czytelny sposób, tak abyś mogła wcielić je w swoje działania tuż po wysłuchaniu prezentacji.

Najważniejsze informacje otrzymasz ode mnie w formie wygodnej checklisty, z którą będziesz mogła pracować nad swoimi pierwszymi zleceniami.

Prowadząca: Katarzyna Grzech

Copywriterka z ponad 10-letnim doświadczeniem. Pasjonatka marketingu online. Właścicielka Agencji Kreatywnej KATSIN. Za pomocą wartościowych treści pomaga klientom budować silne, rozpoznawalne marki. Prowadzi blogi firmowe i buduje strategie komunikacji. Specjalizuje się w copywritingu SEO, który zwiększa ruch na stronach internetowych. Napędza sprzedaż dobrze skrojonymi tekstami, które odpowiadają na prawdziwe potrzeby odbiorców. Na swoim blogu i Facebooku podpowiada, jak pokochać pisanie. Na Instagramie próbuje odczarować temat SEO, organizując #seośrody dla małych firm.