Spotkanie |12.12.2019| Mama w IT


Zapraszamy 12.12.2019 na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Starter dla mam„.  Będziemy rozmawiać o pracy w branży IT.

Czy Tobie również przeszła kiedyś przez głowę myśl, żeby przewrócić swoje życie zawodowe do góry nogami i spróbować swoich sił w branży IT? Jeśli tak, to nie jesteś sama J. Branża IT przyciąga jak magnes osoby zainteresowane możliwością pracy zdalnej, która gwarantuje dobre zarobki. Duża szansa awansu, mnogość ofert, elastyczność. Wymieniać można jeszcze długo, ale czy to są tylko krążące o branży legendy, czy powszechnie obowiązujący standard?

A jeśli to prawda, to czy jest to praca dla mnie? Pracowników, z jakimi kompetencjami i wykształceniem poszukują headhunterzy i co mnie czeka na rozmowie kwalifikacyjnej? Na te i inne pytania już 12.12 odpowie Ania Rogala.

 

 

 

Anna Rogala – na co dzień programuje w JavaScript w gdańskim oddziale STX Next. W 2015 roku podjęła decyzję o przebranżowieniu się i z dnia na dzień zmieniła wolny zawód szkoleniowca na etatową pracę programistki. Od tamtej pory pokonuje wciąż kolejne wyzwania stojące przed programistą „spoza branży” ale dzięki temu cieszy się wymarzoną pracą z kodem.

 

 

 

 

Harmonogram spotkania:

10:00 – 11:30 WYKŁAD

11:30 – 11:45 PRZERWA

11:45 -13:00 WYKŁAD

 

Spotkanie jest realizowane w formule przyjaznej młodym mamom. Na spotkanie Panie mogą przyjść wraz z dziećmi, które pozostaną pod ich opieką.

🎓 STARTER DLA MAM to cykliczne spotkania oraz praktyczne warsztaty i szkolenia dla rodziców oraz opiekunek i opiekunów, które są organizowane przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Miasto Gdańsk.

Tworzymy nowe rozwiązania, które służą dzisiejszym, a także przyszłym pokoleniom.

 

Weź udział