Spotkanie | 20.09.2019 | Budowanie wizerunku w sieci


Zapraszamy 20.09.2019 na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Starter dla mam„. Tym razem porozmawiamy o tworzeniu profesjonalnego wizerunku w sieci. Przemyślane korzystanie z możliwości jakie oferują Social Media pozwala na stworzenie spójnego i profesjonalnego wizerunku, niezbędnego w budowaniu ścieżki kariery. Podczas spotkania dowiesz się jak taki wizerunek stworzyć.

Spotkanie będzie podzielone na 3 części:

o zadbanych Social Mediach,
o skutecznym profilu na LinkedIn,
o dokumentach aplikacyjnych.

Cel spotkania: zwiększenie kompetencji uczestniczek w zakresie świadomego tworzenia wizerunku w sieci.

Harmonogram spotkania:

10:00 – 11:30 WYKŁAD

11:30 – 11:45 PRZERWA

11:45 -13:00 WYKŁAD

Spotkanie jest realizowane w formule przyjaznej młodym mamom. Na spotkanie Panie mogą przyjść wraz z dziećmi, które pozostaną pod ich opieką.

Spotkanie poprowadzi: Iwona Dereszkiewicz

Z wykształcenia dziennikarz i specjalista PR. Od wielu lat związana zawodowo z szeroko pojętym zarządzaniem biurem, ostatnich kilka lat jako Office Manager. Obecnie praktykujący zawodowo pasjonat social mediów. Podpowiada, jak zarządzać biurem i budować spójny wizerunek w Social Media.

Kiedy w 2003 r. kończyła studia, wiedziała, że nazwisko i własna marka to najcenniejsze rzeczy, jakie każdy z nas posiada. Dziś, w dobie wszechobecnych Social Mediów, jest to jeszcze ważniejsze niż te kilkanaście lat temu. Nie da się schować ani ucieknąć przed SM. Dlatego tak ważne jest to, aby korzystać z nich w sposób odpowiedzialny, a markę osobistą budować świadomie.

🎓 STARTER DLA MAM to cykliczne spotkania oraz praktyczne warsztaty i szkolenia dla rodziców oraz opiekunek i opiekunów, które są organizowane przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Miasto Gdańsk.

Tworzymy nowe rozwiązania, które służą dzisiejszym, a także przyszłym pokoleniom.

 

Weź udział