Spotkanie | 25.10.2018 | Moc słowa, czyli kreatywne pisanie w biznesie


25.10.2018 (czwartek), 16:00-18:30 zapraszamy na spotkanie w temacie: Moc słowa, czyli kreatywne pisanie w biznesie

Prowadzisz swój biznes i szukasz sposobu, by o nim napisać w atrakcyjny sposób? Zasiadasz przy klawiaturze, a tu nie dość, że w głowie pusto, to jeszcze dzieci płaczą? Zapraszamy na warsztat kreatywnego pisania. Będziemy pisać i sprawdzać, które metody są najlepszym sposobem na odświeżenie stylu i wzbogacenie tworzonych treści.

Dla kogo?
Warsztaty dla kobiet, które chcą rozwijać umiejętność twórczego pisania – blogerek, copywriterek czy osób tworzących teksty na potrzeby własnej działalności gospodarczej. Szczególnie zapraszamy młode mamy, które planują rozwinąć swoją firmę.

Czego się dowiesz?
W trakcie zajęć poznasz w praktyce szereg ćwiczeń i technik, które pomagają pokonać pisarski impas i złapać wenę, a tym samym pobudzają do pisania.

Dlaczego warto?
Kreatywne pisanie to narzędzie przydatne nie tylko artystom, ale także każdemu, kto tworzy teksty czy opisy. W trakcie zajęć odwołamy się do doświadczeń uczestników i sprawdzimy, jak można zastosować proponowane metody w swojej codziennej pracy.

Spotkanie poprowadzi Weronika Łucyk.

Absolwentka Wiedzy o teatrze i Kultury współczesnej UJ. Ukończyła Szkołę Pedagogów Teatru i Szkołę Dramatu. Publikowała m.in. w „Didaskaliach” oraz na portalu teatralia.com.pl i taniecpolska.pl. Współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (m.in. w ramach programu Teatroteka Szkolna). Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim, pracuje w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku jako pedagog teatru i specjalistka ds. promocji.

 

Weź udział