IX Twój własny biznes – weryfikacja pomysłu, biznesplan, źródła wsparcia, aspekty formalno-prawne.


05.12.2017 zapraszamy na spotkanie w temacie: Twój własny biznes – weryfikacja pomysłu, biznesplan, źródła wspracia, aspekty formalno-prawne.
Spotkanie poprowadzi  Magdalena Preuss.

Plan spotkania

  1. Weryfikacja pomysłu na biznes.
  2. Stworzenie uproszczonego biznes planu.
  3. Źródła wsparcia dla młodych przedsiębiorców.
  4. Dobór formy prawnej prowadzenia biznesu.
  5. Aspekty formalno-prawne założenia firmy.

 

UWAGA: Z uwagi na ograniczone możliwości, przedszkole jest w stanie zaopiekować się piątką dzieci. Jeśli któraś z Pań jest zainteresowana zostawieniem dziecka w przedszkolu, to prosimy o przesłanie informacji mailem na adres: a.malinowska@inkubatorstarter.pl. Waszymi dziećmi podczas spotkania zajmie się przedszkole:

Logo LitteleHarvard


Magdalena Preuss 

Doradca Biznesowy w Profit Plus, zawodowo zajmuje się pomaganiem przedsiębiorcom w uzyskiwaniu jak najlepszych efektów i ciągłym rozwoju. Absolwentka Ekonomii na specjalizacji „Polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorczości” oraz Finansów i Rachunkowości na specjalizacji „Finanse przedsiębiorstw i controlling” na Uniwersytecie Gdańskim. Pomogła już dziesiątkom przedsiębiorców w konstruowaniu rozwiązań biznesowych oraz pozyskiwaniu finansowania na prowadzenie działalności gospodarczej. Codziennie udowadnia, że kobieta w biznesie potrafi bardzo wiele osiągnąć.


Program spotkania:

10:00 -11:00Część I - Magdalena Preuss – Twój własny biznes.
11:00-11:15Przerwa
11:15-12:15Część II - Magdalena Preuss – Twój własny biznes.
11:15-12:15Zakończenie, networking, rozmowy przy kawie :).

Weź udział